Promocje

FilmBox Premium HD

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników filmów i seriali - kanał FilmBox Premium od dziś (12.09) nadajemy w jakości HD. Z tej okazji do 24 września uruchomiliśmy okno otwarte tego programu. A w tym miesiącu zobaczymy między innymi dwa premierowe seriale: kryminalny - "Modus" (emisja w piątki o 21.00) oraz dramat - "Mroczny zaułek". Program oglądać można od pakietu Brązowego. Jednocześnie informujemy, że FilmBox zmienił nazwę na Kino TV. I tu także zapraszamy na premierę miniserialu "Korzenie" w najnowszej adaptacji. Emisja 12 i 19.09 o godz. 21.00.
Zamów

Student

Jesteś studentem? Potrzebujesz szybkiego i taniego internetu? Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!
Czy można sobie dzisiaj wyobrazić nowoczesnego studenta nie korzystającego z Internetu? Oczywiście, że nie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej promocyjnej oferty: internet już od 25 zł, aktywacja usługi 1,23 zł, dodatkowo dzierżawa modem Wi-Fi za 1 grosz! Aby skorzystać z promocji, należy posiadać aktualną legitymację studencką. Szczegóły promocji można poznać pod numerem infolinii 58 738 97 01 lub bezpośrednio w naszych Biurach Obsługi Klienta.
Zamów

Promocja dla Seniora

Jeśli jesteś seniorem i korzystasz z internetu, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Jedynie 19,90 zł za internet. Dodatkowo seniorzy korzystający z telefonu stacjonarnego, przenosząc numer do naszej sieci dostaną 2 miesiące internetu za złotówkę. Abonament telefoniczny Senior to koszt 10,09 zł mies., bezpłatne połączenia w sieci, 50 min. gratis na połączenia lokalne, międzymiastowe i międzynarodowe, aparat telefoniczny za 1,23 zł. Umowa na 12 mies., aktywacja 1,23 zł. Posiadasz legitymację emeryta lub rencisty? Ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie! Zadzwoń i zamów: 58 738 97 01.
Zamów

Promocja - obecni Klienci

Promocja dla obecnych Klientów:
- pakiet telewizja + internet w promocyjnej cenie. Dodatkowo moduł Wi-Fi w dzierżawie za 1 grosz.
- lub internet - w promocyjnej cenie + 1 miesiąc za 1,23 zł.
Kliknij Sprawdź i zobacz szczegóły promocji.
Sprawdź

Promocja - nowi Klienci

Promocja dla nowych Klientów:
- pakiet telewizja + internet w promocyjnej cenie. Dodatkowo moduł Wi-Fi w dzierżawie za 1 grosz.
- lub internet w promocyjnej cenie.
Kliknij Sprawdź i zobacz szczegóły promocji.
Sprawdź

Internet Biznes

Jesteś właścicielem firmy? Korzystasz z usług internetu? Sprawdź naszą ofertę: 40 Mb/s za 50 zł, 80 Mb/s za 70 zł, 120 Mb/s za 90 zł, 250 Mb/s za 100 zł. Kupując usługę internetu z telefonem otrzymasz rabat na telefon nawet do 6 miesięcy za 1 zł. Internet dla Biznesu w TK Chopin, to się opłaca! Zadzwoń i zamów 58 738 97 01.
Zamów

Tenis Premium

Gratka dla fanów tenisa! Wszystkie turnieje Wielkiego Szlema na żywo w jakości HD dostępne na kanałach Premium Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2.Ponad 400 godzin transmisji, setki meczów nieprzerywanych reklamami. Zamów dostęp do kanałów Tenis Premium w cenie 39,90 zł. Dostęp do programów obejmuje rozgrywki: French Open (Roland Garros) 2017, Wimbledon 2017, US Open 2017 oraz Australian Open 2018. Numery kanałów 517 i 518.
Zamów

Moduł Cam

Moduł Cam teraz za 99 zł!
Moduł Cam to urządzenie umożliwiające odbiór telewizji cyfrowej bez dekodera. To wygodny sposób na oglądanie telewizji - nie potrzeba dodatkowego pilota, dekodera i opłat związanych z dzierżawą. Teraz moduł można zakupić w promocyjnej cenie 99 zł.
Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 738 97 01.
Zamów


Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Władysławowo, ul. Hallera 19/Dom Rybaka piętro 7
  • Hel, ul. Żeromskiego 14

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ